Miłość Tantryczna, czyli metoda na kłopoty z seksem!

Miłość Tantryczna – Pomimo że znamy jest od wieków jako tantryczna miłość bliskości, cały czas budzi mnóstwo skrajnych kontrowersji. Przez jednych uznawana jest za wyższe poziomy świadomości, przez innych za wznowienie namiętności bez głębszego celu. 

Czy przekazywanie energii z pewnej osoby na drugą ma w ogóle znaczenie? Co masz z teego, że, biorąc z miłości tantrycznej? W ogóle warto doświadczyć miłości tantrycznej?

Kamasutra kontra tantra.

Któż uświadomiony zmysłowo nie słyszał o Kamasutrze? A co tak zwana ogólna ocena zna o Miłości Tntrycznej? Prawie, prawda? Ten taki szybki sprawdzian dostarcza nam rzetelność, do jakiego typu milosci namiętnie garną się ludzie. Zacznijmy od poczatku… dlaczego akurat seks tantryczny ?

Kamasutra to traktat o miłości tantrycznej, w którym udowodniono wiele miłosnych pozycji. Z kolei Tantra bazuje jedynie kilka, skutecznych obwodów ciał. Miłość tantryczna inaczej też miłością duchową, polega na przeniesieniu energii po naszym ciele, a następnie z jednego ciała na drugie i pomaga zwalczać problemy z seksem.

Bazując na starożytnej Tantry, energia seksualna jest potężną mocą kierującą naszym życiem. Zatem nie ma się co dziwić, że jest za opinią, że bliskość powinno się odczuwać każdym częściom ciała. Z tego względu również jej zadaniem jest pobudzenie całej areału ciała, nie zawsze znajdującej się w ważnych dla dwóch stron obszarach. Dzięki temu  ludzie zaawansowane w miłości tantrycznej mogą współżyć nawet przez wiele godzin. 

Skąd taka duża różnica w określeniu obu sztuk intymności. Głównie z powodu na duże wymagania związane z miłością tantryczną. Seks tantryczny to stosunek duchowa, mistyczna, współodczuwanie ciała, serca i umysłu. Wielka szansa, którą przynosi wymaga czasu i systematyczności. Nie wszyscy w zwykłyn, zalatanym życiu potrafi na tyle medytować, by wejść w najlepsza rzecz tej sztuki. Dla niektórych seks może być czymś najlepszym, fantastycznym tylko na pewnych częściach życia. Miłość tantryczna zapewnia pod tym względem mnóstwo większe możliwości. stosunek miłosny może być niesamowitym przeżyciem bez względu na wiek i stan zdrowia.

Seks tantryczny, w porówaniu do regularnego rozumianego aktu miłosnego, głównie polega na doprowadzania ciała do kilkukrotnego szczytowania, bez uzyskiwania natychmiastowego finału. Facet bierze energetyczną pożądanie z zapewniania kobiecie przyjemności, z największym wydłużania seksu. Unikanie natychmiastowego, czy typowego dla pewnej pary momentu finału daje głównie facetowi nietypowe i nieokreslone mu do tej chwili doznania. Orgazm nie jest dokonywany punktowo, jako tylko raz przypływ w okolicy narządów płciowych, ale daje Twoje ciało. Porównywany jest do przepływu energii idącej pod skórą od czubka łba po końce u stóp. 

Być może ćwiczenie doda Ci się mnóstwo różnie, jednak już pierwsze wypróbowanie tego sposobu uświadomi Ci, że pod powierzchnią jego prostoty kryje się wiele zaulkow.

Więcej zobacz na stronie: http://odkrywajwiedze.pl/tag/milosc-tantryczna/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s